Własna strona? Biznes? A może hobby?

Jeśli poszukujesz kogoś kto zaprojektuje twoją stronę to trafiłeś w dziesiątkę! Nasza oferta jest skierowana nie tylko do firm, ale także i do osób prywatnych. Więc jeśli chcesz zaistnieć w sieci to my Ci w tym pomożemy.

W ogóle dlaczego warto mieć stronę?

Strona www umożliwia odnalezienie Ciebie lub Twojego bizensu przez innych ludzi. Masz niesamowite hobby i chciałbyś się nim podzielić? A może chcesz wypromować swój biznes? Strona www to jest to czego potrzebujesz. W dzisiejszych czasach prowadzenie biznesu bez strony internetowej jest bardzo trudne. Internet stał się tak popularnym medium wymiany danych, że obecnie można w nim znaleźć prawie wszystko i wszystkich.

Product Image

Rusz na podbój internetu! Napisz do Nas!

Od czego zacząć?

Aby rozpocząć proces projektowania musimy wiedzieć czym się zajmuje Twoja firma lub jakiemu celowi ma służyć strona - np. hobby. Następnie zapoznajemy się z Twoim pomysłem oraz uwagami i przygotujemy wstępny projekt. Już po kilku dniach od zaakceptowania projektu i doprecyzowaniu detali możesz cieszyć się swoją wyjątkową stroną. Dodatkowo możesz otrzymać od nas CMS - prosty w obsłudze panel administracyjny. Dzięki niemu będziesz mógł między innymi edytować treść na swojej stronie, dodawać zdjęcia do galerii, ustawiać ogólne dane konfiguracyjne strony.